piątek, 15 czerwca 2012

Trening brzucha w domu

Witaj. Zapraszam Cie do artykułu na temat treningu "kaloryfera". Przedstawię Ci najtrudniejszą metodę, a zarazem najlepszą. Jest no Aerobiczna Szóstka Weidera. Za pewne słyszałeś już o niej nie raz ale jest też możliwe że po prostu nie dałeś Sobie z nią razy. Jeśli miałeś ten cykl napisz w komentarzu efekty, i ile dni dałeś rady. Ale co to jest to A6W? Jest to cykl na 42 dni, ale szczerze mówiąc jest to masakra, podziwiam wszystkich którzy wytrwali do końca. Masakra ale efekty lepsze nie będą po niczym. Oto cała rozpiska:
Ćwiczenia wydają być się proste ale niestety nie są. Ważne jest aby wykonywać je poprawnie, dlatego polecam Ci filmik którym ja sam sugerowałem się podczas A6W, oglądnij http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM. Brzuch rzeźbi się gdzieś do 30 dnia później po prostu mięśnie się wyrabiają i robią twarde.  

Powiem Ci teraz życiową prawdę gdy chcemy coś robić lecz nie zaczniemy do 48h to tak naprawdę nic nie zaczniemy robić, radze Ci chcesz mieć mięśnie brzucha zacznij dziś, nie zależnie czy to jest piątek czy niedziela! 
 Kilka efektów przed i po na zachętę.


NIE CZEKAJ ZACZNIJ A6W DZIŚ!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

fitnes, trening, trening na mase, trening masa, a6w, trening sila, trening silownia, silownia
fitnes, trening, trening na mase, trening masa, a6w, trening sila, trening silownia, silownia